Раздел
Въпрос

Въпрос

Последни материали

Теодора ОраковаТеодора Оракова
Студент
Сподели нов файл на тема » Теория на възпитанието и Дидактика на обучението « в научна област » Педагогика «
Красимира ДимитроваКрасимира Димитрова
Студент
Сподели нов файл на тема » Теория на възпитанието « в научна област » Педагогика «
Красимира ДимитроваКрасимира Димитрова
Студент
Сподели нов файл на тема » Тест-бакалавър първа година,първи семестър « в научна област » Педагогика «

Последни въпроси

Драгина ЗлатковаДрагина Златкова
Студент
Имам нужда от помощ по дисциплина »Педагогика на взаимодействието "дете-среда"« в научна област »Педагогика«
Емине ШольоваЕмине Шольова
Студент
Имам нужда от помощ по дисциплина »Теория на възпитанието« в научна област »Педагогика«
Лидия КолеваЛидия Колева
Студент
Имам нужда от помощ по дисциплина »Хигиена и екология« в научна област »Медицина«
Тук можете да помогнете на Ваш колега. Отговорът с най-много благодарности се счита за най-добър. Важно е да си помагаме!
Зададен от:
Силвия Будинова
Студент
Отговори: 1
Преглеждания: 747
09.11.2022, 13:07
Презентация за представяне на МТ
Научна област: Администрация и управление
Дисциплина: Управление и предприемачество
Висше училище: Софийски Университет "Св. Климент Охридски"

Имам нужда от примерни презентации на power point за представяне на магистърска теза. Или насоки.

Благодаря предварително!

Ваш колега има нужда от файл?

Можете да споделяте учебни материали директно в платформата! Така те ще бъдат полезни и за други Ваши колеги. След като споделите файл, Вие можете да поставите линк към него, като отговор на въпроса. Благодарим Ви!


ВНИМАНИЕ!
Предлагането на платени услуги за изготвяне/предоставяне на материали е и винаги е било забранено в платформата! Нарушението на това правило води до деактиваране на профила.

Петя Хараланова
От: Петя Хараланова
Висше училище: Икономически Университет ВИНС
10.11.2022, 23:04
Принципно правилото е 7:7:7 (7 слайда, 7 изречения на слайд и за 7 мин) , но дефакто гледай да има титулна, част от увода (Атоалност, обект, предмета, целта, задачите и методите), и наблягай на емпиричната част, заключението ( Изводите , тези хипотези дали са доказани и дали са изпълнени задачите поставени в началото), източниците.
Благодаря (1)