Последни материали
Ивет ГеоргиеваСтудент
Сподели нов файл на тема » Помощни материали - Биохимия « в научна област » Медицина «
Ивет ГеоргиеваСтудент
Сподели нов файл на тема » Съкратени теми « в научна област » Медицина «
Ивет ГеоргиеваСтудент
Сподели нов файл на тема » Съкратени теми « в научна област » Медицина «
Последни въпроси
Рая ИвСтудент
Имам нужда от помощ по дисциплина »Морфология на Съвременен английски език« в научна област »Език - Английски«
Зелиха СеидоваСтудент
Имам нужда от помощ по дисциплина »Развитие на свързваната реч в ДГ« в научна област »Педагогика«
Борислава МиневаСтудент
Имам нужда от помощ по дисциплина »Медицина на бедствените ситуации« в научна област »Медицина«
Тук можете да помогнете на Ваш колега. Отговорът с най-много благодарности се счита за най-добър. Важно е да си помагаме!
| Зададен от: | ||
|---|---|---|
![]() | Студент | Отговори: 1 Преглеждания: 938 |
Ваш колега има нужда от файл?
Можете да споделяте учебни материали директно в платформата! Така те ще бъдат полезни и за други Ваши колеги. След като споделите файл, Вие можете да поставите линк към него, като отговор на въпроса. Благодарим Ви!
ВНИМАНИЕ!
Предлагането на платени услуги за изготвяне/предоставяне на материали е и винаги е било забранено в платформата! Нарушението на това правило води до деактиваране на профила.

От: Ирина Иванова
Висше училище: Тракийски университет
30.01.2020, 08:38
Висше училище: Тракийски университет
30.01.2020, 08:38
Здравейте, Венета! Защо не използвате за предситуационен момент най-обикновена беседа (по-обща) . Може да е примерно кои животни познават и оттам да ги насочите в желаната от Вас посока. Може да използвате и герой( някаква играчка), на който да разказват или някоя не особено сложна дидактически игра.
Благодаря (1)





